51,2 V LiFePO4-batterij: specificaties voor wandmontage en rek, 10-20 kWh systemen en B2B-gids (2026)
Inhoudsopgave
- Wat is een 51,2 V LiFePO4-batterij?
- Volledige specificaties: 100 Ah versus 200 Ah versus 300 Ah
- Wandmontage versus rekmontage versus vloerstandaard
- Systeemconfiguraties van 10 kWh / 15 kWh / 20 kWh
- Oplaad- en ontlaadparameters
- Parallelle uitbreiding en BMS-communicatie
- B2B-applicaties
- 51,2V versus 48V: wat is het verschil?
- Overwegingen bij B2B-sourcing
- Veelgestelde vragen
51,2 V LiFePO4-batterij: specificaties voor wandmontage en rek, 10-20 kWh systemen en B2B-gids (2026)
Laatst bijgewerkt: oktober 2026 | Geschreven door het technische team van Enerbe
Snel antwoord: Een 51,2 V LiFePO4-batterij is een 16-cels (16S) lithium-ijzerfosfaatpakket – 16 × 3,2 V = 51,2 V – en is de standaardspanning voor residentiële en commerciële zonne-energieopslag. Gangbare capaciteiten: 100Ah = 5,12 kWh, 200 Ah = 10,24 kWh, 300 Ah = 15,36 kWh . Hij laadt op met 58,4 V , ondersteunt CAN/RS485 BMS-communicatie en modules kunnen parallel worden geschakeld om systemen van 10 kWh tot 100 kWh+ te bouwen. 51,2V-modules zijn verkrijgbaar in wandmontage (residentieel en licht commercieel) en rekmontage (commercieel en industrieel), beide ondersteunen parallelle uitbreiding. Voor de diepe duik met een capaciteit van 300 Ah, zie onze 300 Ah LiFePO4-batterijgids .
Wat is een 51,2 V LiFePO4-batterij?
Een 51,2 V LiFePO4-batterij is een lithium-ijzerfosfaat-batterijpakket opgebouwd uit 16 in serie geschakelde cellen (16S). Elke LiFePO4-cel heeft een nominale spanning van 3,2 V, dus 16 cellen × 3,2 V = 51,2 V nominaal . Dit is het standaard spanningsplatform voor residentiële en commerciële batterij-energieopslagsystemen (BESS), batterijmodules en industriële back-upstroom.
Het 51,2V-platform is om drie redenen de industriestandaard geworden voor stationaire opslag:
- Veiligheid: LiFePO4-chemie is kobaltvrij, thermisch stabiel en heeft een veel lager brandrisico dan NMC. Voor stationaire systemen die in gebouwen zijn geïnstalleerd, is dit de belangrijkste reden waarom ingenieurs LiFePO4 verkiezen boven andere lithiumverbindingen.
- Spanningscompatibiliteit: 51,2V valt binnen de "48V"-systeemspanningsklasse waar de hele industrie voor zonne-energie-omvormers omheen is gebouwd. Elke grote fabrikant van hybride omvormers (Victron, Deye, Sungrow, Growatt, GoodWe, Solis) ondersteunt 48V/51,2V batterij-ingang.
- Schaalbaarheid: 51,2 V-modules kunnen parallel worden aangesloten om systemen te bouwen van 5 kWh (één module van 100 Ah) tot 100 kWh+ (16+ modules), waarbij één enkele omvormer de hele bank beheert via CAN-buscommunicatie.
Voor B2B-kopers – systeemintegrators, EPC-aannemers, installateurs van zonne-energie en telecomaanbieders – is het 51,2V-platform de bouwsteen van energieopslag. Het begrijpen van de exacte specificaties, laadparameters en regels voor parallelle uitbreiding is essentieel voordat u een systeem specificeert.
Volledige specificaties: 100 Ah versus 200 Ah versus 300 Ah

| Parameter | 51,2 V 100 Ah | 51,2 V 200 Ah | 51,2 V 300 Ah |
|---|---|---|---|
| Nominale spanning | 51,2V (16S) | 51,2V (16S) | 51,2V (16S) |
| Totale energie | 5.120 Wh (5,12 kWh) | 10.240 Wh (10,24 kWh) | 15.360 Wh (15,36 kWh) |
| Laadspanning (CV) | 58,4±0,2V | 58,4±0,2V | 58,4±0,2V |
| Vlotterspanning | 54,0–55,2V (optioneel) | 54,0–55,2V (optioneel) | 54,0–55,2V (optioneel) |
| Uitschakeling bij lage spanning | 40,0 V | 40,0 V | 40,0 V |
| Aanbevolen laadstroom | 20–50A (0,2–0,5C) | 40–100A (0,2–0,5C) | 60–150A (0,2–0,5C) |
| Continue ontlading | 50–100A (BMS-afhankelijk) | 100–150A (BMS-afhankelijk) | 100–150A (BMS-afhankelijk) |
| Piekafvoer | 100–200A (5–10 sec) | 200–300A (5–10 sec) | 200–300A (5–10 sec) |
| Levensduur (80% DoD) | 4.000–6.000+ | 4.000–6.000+ | 4.000–6.000+ |
| Gewicht | 35-45 kg | 65-80 kg | 95–120 kg |
| Typische afmetingen | ~540 x 360 x 180 mm | ~620 x 400 x 220 mm | ~700 x 440 x 260 mm |
| Mededeling | KAN/RS485/Bluetooth | KAN/RS485/Bluetooth | KAN/RS485/Bluetooth |
| Beste voor | Kleine woonwijk, back-up | Residentieel + licht commercieel | Commercieel, industrieel |

Neem voor volumeprijzen, aangepaste BMS-configuraties of een volledig technisch gegevensblad contact op met het Enerbe-engineeringteam .
Wandmontage versus rekmontage versus vloerstandaard
51,2 V LiFePO4-batterijen zijn er in drie fysieke vormfactoren. Als u de afwegingen begrijpt, kunt u de juiste vorm aan het project koppelen:
| Vormfactor | Typische capaciteit | Beste voor | Pluspunten | Nadelen |
|---|---|---|---|---|
| Wandmontage (Powerwall) | 5–15 kWh per eenheid | Residentieel, garage, lichte commerciële back-up | Esthetisch, ruimtebesparend, geïntegreerd display | Beperkte parallelle uitzetting, draagvermogen van de muur, moeilijker te onderhouden |
| Rack-montage | 5–15 kWh per module | Commercieel, industrieel, datacenters, schaalbare systemen | Geschikt voor 19" racks, eenvoudige parallelle uitbreiding, hot-swap, toegang aan de voorkant, EMS-integratie | Vereist rackkast, zwaarder per module |
| Vloerstandaard (kast) | 10–30 kWh per kast | Commerciële, outdoor, alles-in-één systemen | Alles-in-één (batterij + omvormer + EMS), IP65 buitenoptie | Grotere voetafdruk, minder flexibel voor systemen van gemengde leveranciers |
Voor B2B-kopers: aan de muur gemonteerde 51,2V-modules zijn de standaard voor residentiële en licht commerciële installaties waar esthetiek en ruimte-efficiëntie van belang zijn. Rekgemonteerde modules (meestal op het 48V-platform) hebben de voorkeur voor grotere commerciële en industriële projecten die verticale stapeling, hot-swap-service en integratie in bestaande apparatuurrekken vereisen. Enerbe biedt 51,2V-batterijen voor wandmontage voor woningen en lichte commerciële toepassingen, en 48V-batterijen voor rekmontage voor commerciële en industriële schaalvergroting.
Systeemconfiguraties van 10 kWh / 15 kWh / 20 kWh

De meest voorkomende 51,2V-systeemgroottes voor commerciële en residentiële plustoepassingen worden gebouwd door parallelle standaardmodules:
| Systeemgrootte | Configuratie | Totale capaciteit | Typische omvormer | Beste voor |
|---|---|---|---|---|
| 10 kWh | 1 × 51,2 V 200 Ah wandmontage | 200 Ah / 10,24 kWh | 3–5 kW hybride | Grote residentiële, kleine kantoorback-up |
| 15 kWh | 1 × 51,2 V 300 Ah wandmontage | 300 Ah / 15,36 kWh | Hybride van 5–8 kW | Residentieel met AC, kleine commerciële |
| 20 kWh | 2 × 51,2V 200Ah wandmontage (parallel) | 400 Ah / 20,48 kWh | 8–12 kW hybride | Commerciële peak-shaving, off-grid woning |
| 30 kWh | 2 × 51,2 V 300 Ah wandmontage (parallel) | 600 Ah / 30,72 kWh | 10–15 kW hybride | Commercieel, kleine fabriek, boerderij |
| 40 kWh | 4 × 48V 200Ah rekmontage (parallel) | 800 Ah / 40,96 kWh | Hybride van 15–20 kW | Commercieel zelfverbruik van zonne-energie |
| 100 kWh+ | 8–16 × 48V 200/300Ah rekmontage | 1.600–4.800 Ah | 30–100 kW ST | Industriële, microgrid, C&I-opslag |
Wanneer u een systeem dimensioneert, bereken dan het dagelijkse energieverbruik van de klant en de beoogde autonomie (doorgaans 1 à 2 dagen voor off-grid, 4 tot 8 uur voor back-up). Voor netgekoppelde commerciële peak-shaving dient u de batterij zo te dimensioneren dat deze het piekvraagvenster (meestal 2-4 uur) kan dekken. Zie onze BESS Procurement Guide voor een volledige BESS-aankoop- en dimensioneringsmethodologie.
Oplaad- en ontlaadparameters

Een 51,2 V (16S) LiFePO4-batterij maakt gebruik van een laadprofiel met constante stroom/constante spanning (CC/CV) . De kritische parameters zijn voor alle capaciteiten hetzelfde, alleen voor de huidige capaciteitsschalen:
| Parameter | Waarde | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Laadspanning (CV) | 58,4±0,2V | 16 × 3,65 V per cel. Niet 54,6V (dat is NMC 13S) |
| Vlotterspanning | 54,0–55,2V of uitgeschakeld | LiFePO4 heeft geen vlotter nodig; veel systemen schakelen het uit |
| Uitschakeling bij lage spanning | 40,0 V | 16 × 2,5 V per cel. BMS beschermt daaronder |
| Aanbevolen laadtarief | 0,2 °C–0,5 °C | 20–50A (100Ah), 40–100A (200Ah), 60–150A (300Ah) |
| Maximaal laadtarief | 1C | Regelmatig 1C-opladen verkort de levensduur van de cyclus |
| Laadtemperatuur | 0°C – 45°C | BMS onderbreekt het opladen onder 0°C om lithiumplating te voorkomen |
| Uitblaastemperatuur | -20°C – 60°C | De capaciteit neemt af onder 0°C |
Kritische waarschuwing voor installateurs: de laadspanning van 58,4 V is specifiek voor 16S LiFePO4. Een loodzuurlader van 48 V levert 54,6–58,8 V met periodieke egalisatie bij 62 V+ - dit kan de overspanningsbeveiliging van het BMS activeren of, bij slecht beschermde pakketten, celoverlading veroorzaken. Een NMC 48V-lader levert 54,6 V (13S) en zal een 16S LiFePO4-pakket tot ~70% capaciteit onderladen. Gebruik altijd een lader, omvormer of MPPT-controller met een configureerbaar LiFePO4-profiel ingesteld op 58,4V . Voor volledige oplaadrichtlijnen, zie onze Handleiding voor het opladen van LiFePO4-batterijen .
Parallelle uitbreiding en BMS-communicatie
Een van de grootste voordelen van 51,2V-batterijmodules – of ze nu aan de muur of in een rek worden gemonteerd – is de mogelijkheid om ze parallel aan te sluiten om de capaciteit te vergroten. Maar parallelle werking vereist aandacht voor het ontwerp en de installatieprocedure van het gebouwbeheersysteem:
Regels voor parallelle verbindingen
- Gebruik identieke modules: dezelfde fabrikant, hetzelfde model, dezelfde capaciteit, dezelfde BMS-firmwareversie. Mengcapaciteiten of GBS-versies veroorzaken een ongelijkmatige stroomverdeling en voortijdige uitval.
- Spanningsmatch vóór aansluiting: Alle modules moeten zich binnen 0,1 V van elkaar bevinden voordat ze parallel kunnen worden geschakeld. Als de ene module op 52,0 V staat en de andere op 50,5 V, veroorzaakt het direct aansluiten ervan een grote inschakelstroom. Laad of ontlaad de lagere/hogere module om eerst te matchen.
- Gebruik een GBS met parallelle ondersteuning: hoogwaardige GBS-units communiceren via CAN-bus in een master-slave- of peer-to-peer-configuratie, waardoor wordt gegarandeerd dat alle modules gelijkmatig worden opgeladen en ontladen. Goedkope GBS-units zonder parallelle communicatie kunnen ervoor zorgen dat één module onevenredig veel stroom voert.
- Bescherm elke module: Installeer een zekering of DC-onderbreker op de positieve klem van elke module, met een nominale waarde van de maximale continue stroom van de module + 25%. Dit isoleert een defecte module zonder het hele systeem uit te schakelen.
- Gebruik kabels of rails van gelijke lengte: Alle parallelle verbindingen moeten een gelijke weerstand hebben om een gelijkmatige stroomverdeling te garanderen. Voor parallelle systemen met hoge stroomsterkte hebben rails de voorkeur boven kabels.
BMS-communicatieprotocollen
| Protocol | Gebruikscasus | Compatibele omvormers |
|---|---|---|
| CAN-bus | Communicatie tussen accu en omvormer, parallelle modulesynchronisatie | Victron, Deye, Sungrow, Growatt, GoodWe, Solis |
| RS485/Modbus | Monitoringsystemen, EMS, SCADA-integratie | De meeste commerciële omvormers, gebouwbeheersystemen |
| Bluetooth | Bewaking van mobiele apps, inbedrijfstelling | N.v.t. (alleen apparaat-naar-telefoon) |
| TCP/IP (Ethernet) | Bewaking op afstand, cloud-EMS, wagenparkbeheer | Commerciële EMS-platforms, optionele gateway |
Voor commerciële systemen is de CAN-bus de standaard voor communicatie tussen accu's en omvormers, omdat deze realtime gegevensuitwisseling ondersteunt (spanning, stroom, SOC, SOH, foutcodes) en de omvormer in staat stelt het laden en ontladen te regelen op basis van de staat van de accu. RS485/Modbus wordt gebruikt voor integratie met gebouwbeheersystemen en monitoring door derden. Wanneer u modules aanschaft, controleer dan of het BMS het protocol ondersteunt dat uw omvormer vereist. Niet alle omvormers gebruiken dezelfde CAN-protocoltoewijzing en sommige vereisen een aangepaste kabel of gateway.
B2B-applicaties
Commercieel zelfverbruik van zonne-energie en piekbesparing: Voor bedrijven met hoge elektriciteitstarieven overdag en hoge vraagkosten kan een 51,2V 20-40kWh-systeem dat wordt opgeladen via zonne-energie op het dak en wordt ontladen tijdens de piekuren, de elektriciteitsrekening met 30-50% verlagen. Het 51,2V-platform kan worden geïntegreerd met commerciële hybride omvormers die gebruikstijdplanning en peak-shaving ondersteunen. Voor een volledige gids voor BESS-inkoop voor commerciële projecten, zie onze BESS Procurement Guide for System Integrators .
Telecom- en basisstationback-up: Telecomoperatoren over de hele wereld vervangen 48V-loodzuuraccubanken door 51,2V LiFePO4-modules. De nominale spanning van 51,2 V komt overeen met bestaande 48 V-telecomvoedingssystemen, en LiFePO4 biedt een 10x langere levensduur, 60% minder gewicht en geen onderhoud. Een enkele 51,2V 100Ah-module biedt 4–8 uur back-up voor een typische cellocatie, met parallelle modules voor een langere autonomie. Raadpleeg onze Telecom Batterijgids voor telecomspecifieke afmetingen.
Datacenters en UPS: Voor datacenter- en UPS-toepassingen passen 48V-rekgemonteerde modules in standaard 19-inch serverrekken, terwijl 51,2V-wandgemonteerde eenheden geschikt zijn voor kleinere IT-faciliteiten en edge-computerlocaties. De hoge levensduur en snelle laad-/ontlaadmogelijkheden ondersteunen frequente testontladingen en daadwerkelijke stroomgebeurtenissen. De thermische stabiliteit van LiFePO4 is een cruciaal veiligheidsvoordeel in gesloten omgevingen.
Microgrids en off-gridsystemen: Voor afgelegen gemeenschappen, mijnbouwlocaties en energiesystemen op eilanden vormen 51,2V-modules parallel aan 100kWh+ de energieopslagruggengraat van hybride microgrids op zonne-energie. Dankzij de CAN-buscommunicatie kan het EMS het laden van zonne-energie, het ontladen naar belastingen en de start-stopregeling van de generator coördineren.
EV-laadinfrastructuur: batterijsystemen bufferen het elektriciteitsnet voor snelle EV-laadstations, waardoor de vraagkosten worden verminderd en opladen op zonne-energie mogelijk wordt gemaakt. Een systeem van 50–100 kWh kan een DC-snellader van 50 kW ondersteunen, met een aanzienlijk voordeel op het vlak van piekreductie.
51,2V versus 48V: wat is het verschil?
Dit is de meest voorkomende bron van verwarring in de branche. Het korte antwoord: ze verwijzen naar hetzelfde systeem , maar de termen komen uit verschillende tradities:
| Termijn | Oorsprong | Exacte betekenis | Wie gebruikt het |
|---|---|---|---|
| 48V | Loodzuurtraditie (24 cellen × 2V = 48V) | De spanningsklasse/systeemcategorie | Elektriciens, installateurs, specificatiebladen van omvormers |
| 51,2V | Lithiumprecisie (16 cellen × 3,2 V = 51,2 V) | De exacte nominale spanning van een 16S LiFePO4-pakket | Batterijfabrikanten, ingenieurs, BMS-specificaties |
Wanneer u een product ziet met het label "48V 200Ah LiFePO4" en een ander product met het label "51.2V 200Ah LiFePO4", zijn ze elektrisch identiek - beide zijn 16S-pakketten met een nominale spanning van 51,2 V en een laadspanning van 58,4 V. Het verschil zit in de marketingterminologie. Controleer echter altijd de laadspanning op het gegevensblad : een 48V NMC-accu is 13S (54,6V opladen) en een 48V loodzuuraccu is 24S (57,6V float, 62V egalisatie). Als het gegevensblad een laadspanning van 58,4 V vermeldt, is het 16S LiFePO4, ongeacht of het label 48 V of 51,2 V vermeldt.
Overwegingen bij B2B-sourcing
Voor volumekopers die 51,2V-batterijmodules aanschaffen, zijn dit de kritische factoren die moeten worden gecontroleerd voordat een inkooporder wordt uitgegeven:
- Celkwaliteit en merk: Vereist prismatische cellen van klasse A van CATL, EVE, CALB of Lishen met volledige batchtraceerbaarheid. 51,2V-modules maken gebruik van grootformaatcellen (doorgaans 100Ah–300Ah prismatisch) – de celkwaliteit bepaalt rechtstreeks de levensduur en veiligheid van de cyclus. Vraag naar het merk, het model en het batchnummer van de cel en verifieer dit aan de hand van het testrapport van de fabrikant.
- Parallelle mogelijkheid voor BMS: Controleer of het BMS het aantal parallelle modules ondersteunt dat u wilt gebruiken (doorgaans maximaal 16). Controleer of de CAN-protocoltoewijzing overeenkomt met uw omvormer; sommige fabrikanten gebruiken eigen CAN waarvoor een gateway vereist is. Vraag om een lijst met compatibele omvormers en een protocoldocument.
- Vormfactor en afmetingen: bepaal of u wandmontage (residentieel/licht commercieel) of rekmontage (commercieel/industrieel, doorgaans 48V-platform) nodig heeft. Controleer bij wandmontage het draagvermogen van de muur, het ontwerp van de montagebeugel en de toegankelijkheid van de terminal. Voor rekmontage: controleer of het 19-inch rek past, U-hoogte en toegang tot de terminals aan de voor-/achterkant.
- Certificeringen: Voor commerciële installaties in Noord-Amerika worden UL 1973 (batterij) en UL 9540 (systeem) steeds vaker vereist door inspecteurs en verzekeringen. Voor verzending is UN38.3 verplicht. CE, RoHS en IEC 62619 hebben betrekking op basisveiligheid en compliance. Zie onze BESS-certificeringsgids voor een volledig overzicht.
- Garantie en capaciteitsgarantie: Vereist een garantie van minimaal 10 jaar of 4.000 cycli met een duidelijke garantie op capaciteitsbehoud (doorgaans 70% aan het einde van de garantie). Bevestig wie de arbeid en verzendkosten voor garantieclaims betaalt, en of de garantie wordt gedekt door de fabrikant of een lokale distributeur.
- Monitoring en EMS-integratie: Controleer voor commercieel wagenparkbeheer of het BMS monitoring op afstand via TCP/IP of een gateway ondersteunt, en of de gegevens kunnen worden geïntegreerd met uw EMS- of SCADA-systeem. Het monitoren van de spanning en temperatuur per cel is essentieel voor garantieclaims en vroegtijdige foutdetectie.
- MOQ, doorlooptijd en reserveonderdelen: 51,2 V-modules hebben doorgaans een MOQ van 5–20 eenheden voor OEM-prijzen. Bevestig de doorlooptijd van de productie (15-30 dagen), de beschikbaarheid van monsters en het vermogen van de leverancier om binnen een redelijk tijdsbestek reservemodules te leveren voor vervanging onder garantie.
Enerbe produceert 51,2V LiFePO4-batterijen voor wandmontage voor residentiële en licht commerciële zonne-energieopslag, en 48V LiFePO4-batterijen voor rekmontage voor commerciële en industriële energieopslag. Beide platforms gebruiken prismatische cellen van klasse A, ondersteunen CAN/RS485/Bluetooth BMS, parallelle uitbreiding en beschikken over volledige certificeringen. Neem voor groothandelsprijzen, aangepaste configuraties of een fabrieksaudit contact op met ons team .
Veelgestelde vragen
Vraag: Wat is een 51,2 V LiFePO4-batterij?
A: Een LiFePO4-batterij van 51,2 V is een lithium-ijzerfosfaatpakket met 16 cellen (16S): 16 × 3,2 V = 51,2 V nominaal. Het is de standaardspanning voor residentiële en commerciële zonne-energieopslag, batterijsystemen en industriële back-up. Gangbare capaciteiten: 100 Ah (5,12 kWh), 200 Ah (10,24 kWh), 300 Ah (15,36 kWh). De volledige laadspanning bedraagt 58,4 V; lage afsnijding is 40,0 V.
Vraag: Waarom heet het 51,2V en niet 48V?
A: Beide termen verwijzen naar hetzelfde 16S LiFePO4-systeem. "48V" is de naam van de industriële spanningsklasse (van loodzuur: 24 × 2V = 48V). "51,2V" is de exacte nominale lithiumspanning (16 × 3,2V = 51,2V). Controleer altijd of de laadspanning 58,4 V (LiFePO4) is, en niet 54,6 V (NMC).
Vraag: Hoeveel kWh is een accu van 51,2 V 200 Ah?
A: 51,2 V × 200 Ah = 10.240 Wh = 10,24 kWh. Overige capaciteiten: 100Ah = 5,12kWh, 300Ah = 15,36kWh, 400Ah = 20,48kWh. LiFePO4 levert 80–100% bruikbare capaciteit, dus een loodzuur van 51,2 V 200 Ah ≈ 48 V 400 Ah aan bruikbare energie bij de helft van het gewicht.
Vraag: Wat is de laadspanning voor een 51,2 V LiFePO4-batterij?
A: 58,4 V constante spanning (CV), met een aanbevolen laadstroom van 0,2 C–0,5 C. Vlotter: 54,0–55,2V of uitgeschakeld. Lage afsnijding: 40,0 V. Gebruik nooit een loodzuurlader (egalisatie op 62V+) of NMC-lader (54,6V) – gebruik een LiFePO4-profiel ingesteld op 58,4V.
Vraag: Kunnen 51,2V LiFePO4-batterijen parallel worden aangesloten?
EEN: Ja. Typische configuraties: 2 modules = 20,48 kWh, 4 modules = 40,96 kWh, tot 16 modules = 100 kWh+. Regels: identieke modules, spanningsaanpassing binnen 0,1 V, GBS met parallelle ondersteuning (CAN-bus), zekering van elke module, rails van gelijke lengte.
Vraag: Welk formaat omvormer heb ik nodig voor een 51,2V-batterij?
A: 100Ah/50A BMS = ~2500W (2–3kW omvormer). 200 Ah/100 A GBS = ~5.000 W (3–5 kW). 300 Ah/150 A GBS = ~7.500 W (5–8 kW). Vier 200Ah parallel = 400A/~20kW (15–20kW omvormer). Stem de omvormer af op 48V/51,2V en bevestig CAN-compatibiliteit.
Vraag: Wat is het verschil tussen 51,2V-batterijen voor wandmontage en rekmontage?
A: Aan de muur gemonteerde 51,2V-batterijen zijn bedoeld voor woningen en lichte commerciële toepassingen, gemonteerd als een powerwall, met geïntegreerd display. In racks gemonteerde batterijen passen in 19-inch serverracks, toegang aan de voorzijde, eenvoudige parallelle uitbreiding, hot-swap – de standaard voor commerciële toepassingen. Enerbe biedt 51,2V wandmontage voor woningen en 48V rekmontage voor commerciële schaalvergroting.
Samenvatting
Een LiFePO4-batterij van 51,2 V is een lithium-ijzerfosfaatpakket met 16 cellen (16S) – het standaardspanningsplatform voor energieopslag in woningen en bedrijven. Met capaciteiten van 100 Ah (5,12 kWh) tot 300 Ah (15,36 kWh), een laadprofiel van 58,4 V, CAN/RS485 BMS-communicatie en ondersteuning voor maximaal 16 parallelle modules, is dit de bouwsteen van systemen van 5 kWh tot 100 kWh+.
Voor B2B-kopers zijn de belangrijkste beslissingen: capaciteit (afgestemd op dagelijks verbruik en autonomie), vormfactor (muurmontage 51,2 V voor woningen en lichte commerciële gebouwen, rackmontage 48 V voor commerciële en industriële toepassingen), GBS-communicatie (CAN-bus voor integratie van omvormers, RS485 voor EMS) en parallelle uitbreidingsmogelijkheden. Controleer altijd of de laadspanning 58,4 V is (niet 54,6 V voor NMC), bevestig de celkwaliteit en traceerbaarheid en zorg ervoor dat het BMS-protocol overeenkomt met uw omvormer.
Enerbe produceert 51,2V LiFePO4-batterijen voor wandmontage voor woningen en lichte commerciële gebouwen, en 48V LiFePO4-batterijen voor rekmontage voor commerciële en industriële energieopslag. Neem contact op met ons team voor groothandelsprijzen, aangepaste configuraties of technische ondersteuning voor uw energieopslagproject.
Voor gerelateerde handleidingen: 300Ah LiFePO4-gids | Oplaadgids | Certificeringsgids | BESS Inkoopgids | Gids voor telecombatterijen
Neem contact op
Heeft u 51,2V LiFePO4-batterijen voor wandmontage of 48V voor rekmontage nodig voor uw energieopslagproject? Vraag datasheets, monsters of groothandelsprijzen aan bij Enerbe.

📄 Vraag een technisch gegevensblad aan
Neem contact met ons op →📞 Praat met ons engineeringteam
Neem contact op →🔗 Blader door LiFePO4-batterijproducten
Bekijk producten →Dongguan A&S Power Technology Co., Limited.
Gebouw 1, nr. 2, Keji 9th Road,
Songshanmeer, Dongguan, Guangdong, China
📞 +86 137 1383 1631
✉ info@aspowerbattery.com
Blijf opgeladen. Blijf verbonden.
Handleiding voor de aanschaf van batterij-energieopslag: 7-fasen BESS-framework voor systeemintegrators (2026)
300 Ah LiFePO4-batterij: 12 V/48 V-specificaties, looptijd en B2B-sourcinggids (2026)
Gerelateerd artikel
Stap inAanraken
Heeft u vragen over op maat gemaakte lithiumbatterijen, oplossingen voor energieopslag of de conversie van lood naar lithium? Ons team staat klaar om te helpen. Stuur ons een bericht en wij reageren binnen 24 uur.




